Příměstské tábory – SVČ Centrum

Zde najdete naše příměstské tábory, které jsme pro vás připravili na tento rok. Postupně budeme přidávat informace i samostatné letáky s možností stáhnutí přihlášky.
 
Způsob platby:
1) na účet SVČ Hodonín číslo účtu: 2737671/0100, variabilní symbol bude zaslán e-mailovou adresou uvedenou v  přihlášce nebo sdělen telefonicky.
2) hotově do pokladny dle domluvy s hl. vedoucím.
3) v případě fakturace za tábor z důvodu platby zaměstnavatelem jednoho z rodičů je třeba zaslat závaznou objednávku včetně fakturačních údajů organizace, která tábor zaplatí.

Termín zaplacení do 15.5.2020


Po tomto datu budou nezaplacené přihlášky přeřazeny mezi náhradníky. Až přijetím platby bude zájemce opět zařazen mezi účastníky – zařazování bude probíhat chronologicky dle přijetí plateb až do naplnění kapacity tábora. Po 15.květnu budou i nové přihlášky zařazovány mezi účastníky až po přijetí platby, do doby zaplacení není garantována účast.

Přihlášky
k jednotlivým táborům si můžete stáhnout na konci této stránky. Součástí je i zdravotní potvrzení a prohlášení o bezinfekčnosti. 

Kontakty jsou uvedeny na hlavního vedoucího LPT. Podá Vám konkrétnější informace.

10. – 14.8. SRDCEM PRO TANEC II.
Pokračování loni velmi úspěšného příměstského tábora s taneční tématikou pro děti od 7 do 14 let. Čeká na vás moderna, street, salsa, chacha, rock and roll, jumping, sportování, výlet, soutěže, diskoška, noví kamarádi a samozřejmě super zábava.

17. – 21.8. TANEČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
je dle názvu rovněž zaměřen na tanec a pohyb. Konkrétní název si dají účastníci sami  na jeho počátku. Náplně tábora téměř shodná s LPT Srdcem pro tanec II.

Místo konání: Středisko volného času, p.o.  nám. B. Martinů 2952/5
Denně: 8:00 – 16:00 hodin
Hlavní vedoucí: Stanislav Chovančík +420 725 341 591
Cena: 1 800,- Kč


V ceně příměstského tábora je:

oběd, odpolední svačina, pitný režim, vstupné a jízdné na výlet, taneční lektoři, zdravotník, materiál na hry a sportovní vyžití.

Snídaně a dopolední svačiny NEJSOU zahrnuty v ceně. Je možné svačinky nosit z domu.
Sraz dětí: každé ráno v 8.00 v tělocvičně Střediska volného času
Dítě si můžete vyzvednout od 16:00 do 17:000 hodin, opět v tělocvičně
První den tábora odevzdáte:

podepsané prohlášení o bezinfekčnosti od rodičů

vyjádření lékaře (pokud ho neodevzdáte dříve)

průkaz pojištěnce

Děti budou každý den nosit:

Přezůvky, svačinu, uzavíratelnou láhev na pití, náhradní triko a ponožky, pláštěnku, svetr nebo letní bundu, plavky, osušku, krém na opalování, pokrývku hlavy, sluneční brýle, průkaz pojištěnce. Věci je však možno nechat také na SVČ po celou dobu tábora ! ! ! 

Výši kapesného určují rodiče ! ! !     

Prosíme, abyste dětem nedávali cenné předměty, neboť je nebezpečí jejich ztráty a nemůžeme za ně ručit ! ! ! ! ! 

TĚŠÍME SE NA VÁS