Rozvolnění

Vážení členové ZÚ, rodiče,


máme pro vás snad radostnou zprávu. Díky postupnému rozvolnění vzhledem
k omezením Covid -19 se mohou od dnešního pondělí 17. 5. 2021 opět rozběhnout některé ze
zájmových činností, které se mohou uskutečnit ve venkovním prostředí.


Z tohoto důvodu bude od 17.5. 2021 zahájena opětovná činnost ZÚ Pohybovky, Jumping, Mladí hasiči, Karate, Historický šerm a také klub KLOKÁNEK a BUBU a to na hřišti za tělocvičnou, nebo na asfaltovém dvoře SVČ nám. B. Martinů 5.
Hřiště splňuje podmínky stanovené MZČR, tedy bez problémů 15m2 na každého účastníka. Podmínkou pro účast je čestné prohlášení o provedeném negativním testování na Covid – 19. (viz příloha) nebo doklad o prodělaném onemocnění covid-19.
Na tréninky a schůzky mají přístup jen členové ZÚ  bez rodičů. Ti předají své dítě u vchodu do areálu vedoucímu ZÚ.

Přijít mohou i doposud nepřihlášené děti. Děti budou mít s sebou respirátor. Platba bude částečná – za 6 schůzek, které nás čekají.
Veškerá činnost se bude konat na hřišti bez možnosti využití vnitřních prostor SVČ. Z tohoto důvodu se schůzky uskuteční, jen pokud nebude pršet.
Od 24.5. pak zahájí svoji činnost všechny ZÚ i ve vnitřních prostorách SVČ v počtu do 12 osob a stanovených hygienických opatření.


Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte a kontaktujte nás na tel: 725 341 591. Přejeme všem příjemný týden a těšíme se s Vámi na viděnou.

Dokument ke stažení zde: