TZ Littner

Dovolujeme si Vám nabídnout Turistickou základnu Littner která je zařízením Střediska volného času Hodonín. Nachází se v 3km od železniční zastávky Bzenec Přívoz v obasti Národní přírodní památky Váté písky nazývané „Moravská sahara“.odkaz  Je zasazena v pěkném prostředí  borového lesa.

  Turistická základna Littner je zvláště vhodná pro školy v přírodě, kurzy a školení, nejrůznější odborná soustředění, školní výlety, turistické srazy a letní tábory.

  Vybavení: součástí je hlavní budova s kuchyní, jídelnou a pokoji. Dále 21 dřevěných chatek, vybavených děema patrovými postelemi celkem pro 80 účastníků. Jedna chatka je vyčleněna pro marodku. V areálu se nachází rovněž bazén, dvě asfaltová hřiště pro basketbal, kopanou či jiné sporty. Vedle bazénu je beach volejbalové hřiště. Pro společenské hry, různé programy či diskotéky lze využít bývalou letní jídelnu. Uprostřed základny je nově zrekonsrtuované sociální zařízení se sprchami.

  Budova v provozu celoročně, chatky v období červen – září.

  V okolí můžete navštívit: Baťův kanál  ,  Skanzen, zámek  ,  Bzenec ,  Ratiskovice-Rudnik-hrebcin

Turistická základna s kapacitou 35 míst v budově a 80 míst v chatkách pro širokou veřejnost (školní výlety, tábory, oslavy, větší rodinné pobyty, ). 4-lůžkové chaty (2x patrová postel ) Nově zrekonstruované sociální zařízení se sprchami a teplou vodou (budova ve středu základny).  Jídelna s kuchyní . Turistická základna nemá bezbarierový přístup. Sportovní vybavení na míčové hry, basketbalové hřiště, multifunkční hřiště , beach volejbalové hřiště, možnost hraní  (petangue, líný tenis, badminton), stolní tenis. Rovněž je možné posedět u táboráčku. Základna je v provozu celý rok. Chatky je však možno využít pouze v měsících 5 – 9.

Středisko volného času Hodonín – Turistická základna Littner

Rekreační zařízení

Doly Littner 1063

696 81 Hodonín, Bzenec

vedoucí Blanka Bělochová, tel.:  +420  725 341 594

E-mail: littner@svchodonin.cz

E-mail: reditelka@svchodonin.cz